Mobil antivirüs önerisi

WxEnes

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, telefonum için antivirüs programı arıyorum fakat hangisini yükleyeceğime karar veremedim yaptığım araştırmalara göre Avast, Kaspersky gibi programların yeterince koruyamadığı söyleniyor yardımcı olursanız sevinirim...

Son düzenleme:

Kim söylüyor. Piyasadaki ilk 10 antivirüs programı sizi çoğu virüsten korur. Ayrıca mobilden virüs bulaşması çok zor. Play Store dışında program yüklemeyin.

Kaspersky hem fiyat olarak hem koruma olarak çok iyi.
Onun dışında ESET alınabilir.

Biraz yanlış araştırma yapmışsınız Kaspersky kötü bir antivirüs programı değildir.

Hocam forumdaki diğer konularda böyle söyleniyordu az önce ilk 10 antivirüs programlarına baktım aralarından en iyisi BitDefender'i kurdum tavsiyeniz için teşekkürler...

Hocam forumdaki diğer konularda böyle söyleniyordu az önce ilk 10 antivirüs programlarına baktım aralarından en iyisi BitDefender'i kurdum tavsiyeniz için teşekkürler...

BitDefender'ı önermem.

Ben indirimde 80 TL'ye 1 yıllık Kaspersky Plus + VPN + Internet Security paketini aldım. Gayet güzel.

Yaptığım eicar testini burada da söyleyeyim eicar yükledim Kaspersky ve McAfee bulmuştu BitDefender bulamadı tavsiyem Kaspersky paralı versiyondur Free de McAfee.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…