Mobil Operatör Önerisi

Ponstaneforte

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Turkcell 7 GB'lı 43₺'lik paketim bu hafta bitecek ve taahhütümün son faturası. Yeni bir operatöre numaramı taşımak istiyorum. Uygun fiyatlı yüksek Gb'li paketlere geçmek istiyorum. Şu an Turkcell'de 55-60₺'ye düzgün paket kalmamış.

Son düzenleyen: Moderatör:
Türk Telekom kullanmaktayım, 40 ya da 50tl'ye 10GB'lık paketler var ama ben daha çok 120TL atıp haftalık 10GB alıyorum ve ayda 40GB civarı kullanıyorum telefonu bilgisayara bağladığım için. Haftalık 10GB 29TL

En çok zaman geçirdiğiniz yerde en iyi çeken operatöre bakın. Benim evimde ev telefonum yok. Bununla beraber evimde Turk Telekom da kesinlikle çekmiyor. Vodafone ise sürünüyor. Verimli çalışan tek operatör ise Turkcell. Mecburen Turkcell kullanıyorum. Yaz ayında taşınacağım. O zaman daha ekonomik bir operatöre geçiş yapacağım. Ofisimde çekip çekmemesi önemli değil, ulaşmak isteyen ofis numaramdan da ulaşabiliyor.

Vodafone'da saçma güzel tarifeleri var 7-26 yaş arasındaysan ya da aynı soyadı taşıyan bu yaşlarda yakın akraban varsa kullanabilirsin. 8+8 tarife 49 TL. 8 GB normal internet kalan 8GB ise Spotify, Youtube ya da Instagram'da geçerli oluyor.

Turkcell'in Ensar Vakfı olayından midemiz bayağı bir bulanmıştı. Arkasından hotspotu ücretli yapmaya kalkıştılar. İmkanınız varsa bu firmayı protesto edip hattınızı farklı bir operatöre taşıyın.

Türk Telekom çekiyorsa bulunduğunuz yerde F/P olarak en iyi operatör kendisi. 1000 DK 1000 SMS 10 GB interneti aylık 30 TL ye kullanmaktayım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı