Mobil operatör ve tarife önerisi

Halil Aydin

Hectopat
Daha fazla  
Türk Telekom'a 1 yıllık taahhüt verip kullanmıştım. Şimdi onun süresi bitti. 81 liraya 15 GB'lı bir paket öneriyorlar ancak ben mobil interneti çok kullanan biri değilim. Bana aylık 3 GB mobil internet bile yetecektir. Sizce nasıl bir yol izlemeliyim? Bildiğiniz kampanyalı bir tarife sunan bir operatör ya da Türk Telekom'un mantıklı bir tarifesini bileniniz var mı? Yardımcı olursanız çok sevinirim

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende geçen bunun konusunu açmıştım hocam bende BİMCELL kullanıyorum ama 3GB için bile 45 TL istiyorlar.
Pttcell kullanmıştım tekrar geçmeyi düşünüyorum temmuz ayına bu paketin alımını kapatmazlarsa.

Vestelcell'i şiddetle tavsiye ederim. Tarifelerine zam gelmeden geçin. Bimcell, Pttcell gibi TT Mobil altyapısını kullanıyor, kailte açısından problem yaşamazsınız.
Ailem tarifeleri kapandı bile.

Vestelcell'i şiddetle tavsiye ederim. Tarifelerine zam gelmeden geçin. BİMCELL, Pttcell gibi TT mobil altyapısını kullanıyor, kailte açısından problem yaşamazsınız.

Ailem tarifeleri kapandı bile.

Hocam vestelcelldeki artı olayı tam olarak nasıl çalışıyor. Mesela internet paketinde 3+3 yazıyor.

Hocam vestelcelldeki artı olayı tam olarak nasıl çalışıyor. Mesela internet paketinde 3+3 yazıyor.
Paketin kendisi 3GB, ayrıca size 12 ay boyunca ek 3GB daha veriyor. 6GB oluyor bi nevi, çok bir espirisi yok onun.

Paketin kendisi 3GB, ayrıca size 12 ay boyunca ek 3GB daha veriyor. 6 GB oluyor bir nevi, çok bir espirisi yok onun.

Anladım hocam. İnternetten numara taşımayı denedim ama TT mobil altyapısı kullandığı için BİMCELL mağazadan taşıma yapılabiliyormuş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…