Mobil ve PC'den oynanan online oyun tavsiyesi

Zıbar0

Hectopat
Daha fazla  
Arkadasta telefon var ben de eski laptopumu aldım birlikte oynayabileceğini eğlenceli dusuk sistem gereksinimli oyun söyler misiniz?

Blue stack indirip werewolf oynayın. Oyunun amacı kurtadamlar var köylülerde kurtadamları bulup öldürmeye çalışıyor. Town of salemi biliyorsanız onun gibi.

Bluestacksnile oyunu kaldıracağını sanmam o tarz değilde hani 2 platformda da klasik çalışan bir oyun arıyorum

Platformda calisacak ve ayni server'a baglanacak oyun cok yok gibi eger emulator kullanmak istemiyorsan. Birkac tane örnek verebilirim:
- nuggetroyale.io
- slither.io
- agar.io
bunlari browser'dan acarsin, telefonda da ya app'i vardir ya da browser'dan acarsin yine, ayni server'a girdikten sonra beraber oynamak mümkün.

Aklıma sadece Minecraft W10 edition geliyor. Emin değilim ama Terraria da destek veriyor olabilir. Android-Windows Cross platform games diye aratın isterseniz. Sevdiğiniz oyun tarzını yazmamışsınız.
Bunları buldum bende.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı