Mobile Legends ve TikTok için telefon önerisi

FarukEfendi

Femtopat
Daha fazla  
Telefon ile sadece arada Mobile Legends oynayacağım ve çoğu zaman Discord TikTok kullanacağım kasmayacak ısınmayacak uzun süreli şarj Xiaomi telefon önerisi istiyorum. (kamera ile işim yok)

Düşündüklerim:
POCO X5 Pro 5G.
POCO X5 5G.
Note 12 Pro.
11t.
Note 10 Pro.
Note 10s.

Son düzenleme:
Telefon ile sadece arada Mobile Legends oynayacağım ve çoğu zaman Discord TikTok kullanacağım kasmayacak ısınmayacak uzun süreli şarj Xiaomi telefon önerisi istiyorum. (kamera ile işim yok)

Düşündüklerim:
POCO X5 Pro 5G.
POCO X5 5G.
Note 12 Pro.
11t.
Note 10 Pro.
Note 10s.

Hocam Xiaomi kesin mi? S20F önerebilirim çünkü.

Bütçe yazmamışsınız hocam. Telefon önersek pahalı gelebilir. Yeni Xiaomi telefonlar eskilerinden güçsüz kalıyor artık. Öneri olarak Note 10 Pro 5G, normalde Poco X3 GT modeli diyecektim ama aralarında bayağı bi fiyat farkı var aynı telefon olmasına rağmen. Ama Mediatek değil de Snapdragon işlemcili telefonlara bakmanız iyi olacaktır. Bazı uygulamalar Snapdragon odaklı geliştiriliyor, pili daha uzun gidiyor ve daha az ısınıyor. Ben de 3 ay önce yenilenmiş olarak aldığım Note 8 Pro'dan Note 9 Pro'ya geçeceğim. Daha yeni modeller pek ilgimi çekmiyor. Bu işimi görüyor ki zaten ben custom rom yükleyeceğim için Note 8 Pro almıştım ama Snapdragon işlemcili bir üst modeline geçme ihtiyacı duyuyorum. Yuzu emulatör falan kullanmak istiyorum ve Mediatek işlemci malesef yarı yolda bırakıyor bu durumda. Yani önerim Snapdragon işlemcili Poco x3 pro veya nfc gibi bilindik modelleri önerebilirim.

Düşündüklerim:
POCO X5 Pro 5G.
POCO X5 5G.
Note 12 Pro.
11t.
Note 10 Pro.
Note 10s.

Bütçe nedir?

Düşündüklerim:
POCO X5 Pro 5G.
POCO X5 5G.
Note 12 Pro.
11t.
Note 10 Pro.
Note 10s.

Bütçe tam olarak nedir?

Geri
Yukarı