Mobile Legends'da savaşçı seçimi

Daha fazla  
Arkadaşlar ML:BB oyuncusuyum, daha çok savaşcı vs suikastçi seviyorum. Bu 2'si arasinda hangisi daha iyi? Bir de bu 2'sinden en güçlü karakter hangisi skilleri ile birlikte? Ayrıca amblem setlerinde, ornegin sectigimiz karakter savasci ise, amblem seti savasci mi secilmeli yoksa fiziksel mi?

Oynanış tarzına göre değişkenlik gösterir. Çok seri ve harita takibin ileri seviye ise sui kullan.
Daha yavaş daha sakin bir oyuncuysan şavaşcı kullan.
Uzun zamandır oynamıyorum meta hakkında fikrim yok ve son 2-3 Hero'yu hiç görmedim. O yüzden şu iyidir diyemem. Kısacası iyi olması meraya bağlı. Ama gusion helcurt jaw her türlü iş yapan Hero'lar.
Fiziksel ve büyü ya da sihir hatırlayamadım setleri ortak setler olduğu pek işe yaramazlar. Hero'ya göre set dizilir. Bazen sui ye bile savaşcı amblem takılır. Bazen de tanka büyücü seti takılır.
Özetlemek gerekirse bu soruların hiçbirinin net cevabı yok tamamen meta ve oynanış tarzına bağlı.

Oyunu 1 yıl oldu oynamayalı dengesizliklerden dolayı ama en son Türkiye Argusta ilk 10daydım mütiş bir çar öneririm fiziksel amblemi fullemiştim. Bilmiyorsanız söyle tanımlayayım Argus ileri oyunda güçlü olan bir savaşçı rahat 1V5 girip full can çıkabilirsiniz amblem ise karşınızda kimin olup olmayacağına bağlı.

Geri
Yukarı