ModArt-X12/Intel Core i3 12100F sistem nasıldır?

Hocam şu sistem mi?

SUNRISE-7500F / AMD Ryzen 5 7500F MPK / GALAX 1-Click OC 2X GeForce RTX 4060 8GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR

Yoksa.

İşlemcisini i5 13400F ile değiştirdim, RAM'i Corsair yaptım.

Sunrise 7500F. R5 7500F daha iyi. Ayrıca DDR5.

Alınmaz.

Sunrise 7500F. R5 7500F daha iyi. Ayrıca DDR5.

Alınmaz.
ddr5 ve işlemcisi için sunrise sistem daha hoşuma gidiyor ama bir yandada 4060ti var.Sadece 4060ti var diyede ddr4 ve intel in soketi olan anakartı almak mantıksız değil demi?

iyi hocam 4060ti da varda diğer parçalar anakart,ram filan ddr4 ben daha ileriyi düşünüyorum.Belki 3-4 sene sonra ddr4 artık günümüzde nasıl ddr3 tarihe karıştıysa oda öyle olucak.

ddr5 ve işlemcisi için sunrise sistem daha hoşuma gidiyor ama bir yandada 4060ti var.Sadece 4060ti var diyede ddr4 ve intel in soketi olan anakartı almak mantıksız değil demi?
Oynayacağın oyunlara bağlı yüksek oyun oynaycaksan ti daha iyi olur.

iyi hocam 4060ti da varda diğer parçalar anakart,ram filan ddr4 ben daha ileriyi düşünüyorum.Belki 3-4 sene sonra ddr4 artık günümüzde nasıl ddr3 tarihe karıştıysa oda öyle olucak.
Sistem ile uğraşmak istemiyorum diyorsan sonradan ddr5 al. Ben güncel tutarsınız diye onu önermiştim.

Oynayacağın oyunlara bağlı yüksek oyun oynaycaksan ti daha iyi olur.

Sistem ile uğraşmak istemiyorum diyorsan sonradan ddr5 al. Ben güncel tutarsınız diye onu önermiştim.
Bir arkadaş için sistemlere bakıyorduk,rtx 4060 da hayli yeterli bana kalırsa işlemci ve anakart daha ileri seviye olursa ilerde işlemci olsun ekran kartı olsun değişimler yapılabilir.Ama intel soket alırsam belki işlemci olarak çokta değişim yapamayacağım desteği az olur diye düşünüyorum.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı