Model O Neden Hala Öneriliyor?

444635

Hectopat
Makaleler
3
Model O'da bu kadar sorun yaşayan varken neden önerilmeye devam ediyor? Sadece merak ettiğim için soruyorum, saygısızlık etmek değil amacım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Almost immediately after I took my glorious model O out of the box, the right mouse button started squeaking EVERY time I right click. Is there some way I could lubricate the switch without taking the mouse apart? Or do I have a defective switch? - Quora

Model o- scroll wheel squeak

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sadece birkaç örnek.

Wireless olani denemedim ama normal kablolu olanda bu tarz bir sorun yok. Hem Model O hem de Model D var.

Hepsinde aynı sorun var hocam. ABD'dekiler böyle bir sorun çıkınca değişim istiyorlar. Türkiye'de böyle bir şey de mümkün değil. Plastiğe zarar vermeyecek lube da alamıyoruz. Benim mouselarda artık önermeyeceğim bir marka Glorious.

2019da almistim ben Qp'den Turkiye'ye ilk geldiginde. Ilk aldigim model o kablosu sorun cikardiginda degisim yaptilar yeni urunle. Su an hala kullaniyorum ve bu tarz bir sorun yok. Is yerindeki pcde de model d var. Ayni sekilde onda da bu tarz bir sorun yok.

Hepsinde aynı sorun var hocam. ABD'dekiler böyle bir sorun çıkınca değişim istiyorlar. Türkiye'de böyle bir şey de mümkün değil. Plastiğe zarar vermeyecek lube da alamıyoruz. Benim mouselarda artık önermeyeceğim bir marka Glorious.

Geri
Yukarı