Modem arayüzünden interneti 54 Mbps yapmak

pyr0zaNN34

Hectopat
Daha fazla  
3 Ay önce ADSL Bağlattım 8Mbit 16 Mbit yukseltım ınternetim yavas ve ping sorunum vardı.

cats.jpg

Bu fotoğrafdaki gibi hızımı otomatikden 54 MB aldım ailemi zor durumda bırakmak istemiyorum faturamda bir artış olur mu?
Teşekkür ederim. Şimdiden yorumlarınızı beklemekteyim

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternet paketinin dışına çıkamazsın orası gerçek değeri yansıtmıyor. 16 mbps internet kullanıyorsun, wifi bağlanan kişi de 16 mbps çekebilir, demek oluyor.

3 Ay önce ADSL Bağlattım 8Mbit 16 Mbit yukseltım ınternetim yavas ve ping sorunum vardı.

Eki Görüntüle 276752

Bu fotoğrafdaki gibi hızımı otomatikden 54 MB aldım ailemi zor durumda bırakmak istemiyorum faturamda bir artış olur mu?
Teşekkür ederim. Şimdiden yorumlarınızı beklemekteyim

O tür şeyler gereksiz. Bence başka modem sinyalleri sizin modemle çakışıyor. Modem kanalını değiştirin.

Hangi kanala alacağınızı öğrenmek için WİFi analyzer programını kurun. Oradan kanallardan gelen sinyallere bakıp boş bir sinyale ya da en az dolu olsanıyla değiştirin. İnternet gerçekten hızlanacaktır.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı