Modem arayüzüne girilmiyor

nikobellic980

Picopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Merhaba. Vodafone için bilgileri girsemde bir türlü modem arayüzüne giremiyorum. 2.4 ve 5GHz olmak üzere internetimiz var 5GHz 100Mbps. Umarım bu bilgiler yardımcı olur. Yardım eden herkese teşekkür ederim.

Eğer modemin kendi giriş bilgilerini kullanıp da giremiyorsanız müşteri hizmetleriyle konuşmakta yarar var. Eğer kendi şifrenizi oluşturduktan sonra giremiyorsanız modemin reset tuşuna yaklaşık 10 sn basılı tutarak modemi resetleyebilirsiniz. Ardından giriş bilgileri modemin varsayılan haline döner. Yalnız unutmayın: Modeme reset atıldıktan sonra her cihazdan çıkış yapılır, şifreyi tekrar girmeniz gerekmektedir.

Modem Nokia marka ise, sn alcl ile başlayan bir kod var modemin arkasında. Kullanıcı adı Vodafone, şifrede dediğim ALCL ile birlikte yazacaksın şifreyi. ALCL ve peşinden gelen rakamlar birleşik şekilde.
Bir de böyle dene ben girebildim bu şekilde.
Ekran görüntüsüde atıyorum. Seninkide umarım böyledir. Zaten yazıyor şifrenin nerede olduğu.

modemmmm.png

Modem Nokia marka ise, sn alcl ile başlayan bir kod var modemin arkasında. Kullanıcı adı Vodafone, şifrede dediğim ALCL ile birlikte yazacaksın şifreyi. ALCL ve peşinden gelen rakamlar birleşik şekilde.
Bir de böyle dene ben girebildim bu şekilde.
Ekran görüntüsüde atıyorum. Seninkide umarım böyledir. Zaten yazıyor şifrenin nerede olduğu.

Eki Görüntüle 2134729
1709829076124.png
Neden böyle bir hata aldım ki?
Edit: Bir de gizli sekmeden denedim varsayılan şifreyi giriniz yazıyordu.

Geri
Yukarı