Modem hat değerleri normal mi?

nic0las

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Barış Akarsu dinliyor <3
Daha fazla  
Meslek
Sıradan Biri
Modemimin değerleri bunlar arkadaşlar sanırım maksimum 25Mbps görebiliyor. Değerlerde sıkıntı var mı? Bu aralar cidden çok yavaş internet ve can sıkıcı olmaya başladı.
2. olarak VDSL desteği var mı nasıl öğrenebilirim?

1616534038237.png

Modemimin değerleri bunlar arkadaşlar sanırım maksimum 25Mbps görebiliyor. Değerlerde sıkıntı var mı? Bu aralar cidden çok yavaş internet ve can sıkıcı olmaya başladı.
2. olarak VDSL desteği var mı nasıl öğrenebilirim?

Eki Görüntüle 937633

Altyapı sorgulayıp ekran görüntüsü ekler misin?

Altyapı sorgulayıp ekran görüntüsü ekler misin?
1616535140479.png

Yanlış yapmadıysam sanırım yok.
Testi yapabilmek için internete bağlı olmalısınız.
Tarifenizde taahhüt edilen interneti alıp almadığınızı öğrenmemiz gerek.

Ondan bahsetmiyorum modem sadece interneti bilgisayara verecek. Wi-Fi özelliği derken 2.4 GHz özelliğini diyorum. Wi-Fi özelliğini devre dışı bırakacağım.
Buradan test yapıp sonucu paylaşır mısınız?
Buyurun.

Son düzenleme:
İnternet sağlayıcınız ile konuşursanız vdsl hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ben Şubat ayına kadar adsl 2+ kullanıyordum ardından satış görevlisi ile konuşurken boş vdsl portunun olduğundan bahsetti ve 25 mbps hızını veren bir vdsl pakete geçtim.
Wi-fi kanalını 6'ya ayarladım ve 23-24 mbps download alıyorum.

İnternet sağlayıcınız ile konuşursanız VDSL hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ben şubat ayına kadar ADSL 2+ kullanıyordum ardından satış görevlisi ile konuşurken boş VDSL portunun olduğundan bahsetti ve 25 Mbps hızını veren bir VDSL pakete geçtim.
Wi-Fi kanalını 6'ya ayarladım ve 23-24 Mbps download alıyorum.

Bizim paketimiz eylül gibi bitiyor direk yarın arasam değişebiliyor muyuz peki VDSL varsa.

Bizim paketimiz eylül gibi bitiyor direk yarın arasam değişebiliyor muyuz peki VDSL varsa.
O değişim kısmını arayıp satış departmanına sorarsanız daha iyi olur.
Paket yükseltirken cayma bedeli ödemiyormuşsunuz onu doğrulatmıştım en son. :)
Belki adsl hattan vdsl'ye geçerken sorun olabilir diye sormanızı istedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı