Modem nakil işlemi

Alpay Bozel

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar şu anda kulanmakta olduğum bir internet var. Fakat modem yok. İnterneti kullanmadığm halde fatura ödüyorum

Nakil işlemi yapacağım fakat internet paketimi değiştirmek istiyorum. Şu anda ADSL 16 Mbps. Ben bunu VDSL 24 Mbps'ye çıkarmak istiyorum.

Soru şu: Nakil işlemi yaparken, hem yeni VDSL modem alıp, hem de internet paketimi bir üst seviyeye yükseltebilir miyim?

İnternetim: Türk Telekom.

Son düzenleyen: Moderatör:
Modemi mümkünse Türk Telekom’dan almayın, hem ürün az hem de pahalı, biz Teknosa’dan TP-Link TD-W9960 kullanıyoruz, internet için bir şey diyemeyeceğim o kadar bileğimi değilim bu konuda

Evet yapabilirsiniz. Bence modem almak yerine Extra Dsl almanızı öneririm.
Modem yerine dsl nasıl oluyor pek bilgim yok. Modem şart değil mi dsl nasıl oluyor ?
Modemi mümkünse Türk Telekom’dan almayın, hem ürün az hem de pahalı, biz Teknosa’dan TP-Link TD-W9960 kullanıyoruz, internet için bir şey diyemeyeceğim o kadar bileğimi değilim bu konuda
Teşekkürler. Peki ben onlara vdsl bi pakete geçiceğimi söyleyip, gidipte vdsl bi modem almalıyım heralde dimi ?

Konudan alakasız olabilir ama ben bir Türk Telekom kullanıcısıyım ancak bana TD-W9970 verilmişti. Garip.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…