Modem önerisi

Anlıyorum elinize sağlık desteğiniz için. Hero dsl alacağım extra ile arasındaki farkı biliyor musunuz acaba. Ve alt yapımda fiberi nasıl açtırabilirim.

Çok teşekkür ediyorum Hero DSL alacağım, mu mimo nedir bu arada? Ve önermek için sebeplerinizi yazar mısınız bu konuda bilgili duruyorsunuz.

Çok bilgili sayılmam sadece Hero DSL'i kullandım ve memnun olduğum için önerdim. Mu mimo yanlış hatırlamıyorsam aynı anda download ve upload yapmayı uygun kılıyor. Çopu modemde upload yapılırken download hızları çok düşüyor, Hero DSL de böyle bir sorun yok.

Arayüzden bahsetmeyi unutmuşum. ZyXEL'in dandik arayüzüne 1000 basar.

Anlıyorum elinize sağlık desteğiniz için. Hero DSL alacağım extra ile arasındaki farkı biliyor musunuz acaba. Ve altyapımda fiberi nasıl açtırabilirim?

Altyapınız fiber değil ise o işi unutun, imza toplayacaksınızda Telekom müdürlüğüne vereceksinizde onaylayıp çekeceklerdeee... Eğer altyapınız fiber ise fakat DSL paket kullanıyorsanız onu da internet firmanız ile konuşmanız gerek.

Mu mimo otomatik bi özellilk mi bu arada yoksa kendimişz mi açmamız gerekecek.

Ayrıca destek olan tüm arkadaşlara söylüyorum herkese çok teşekkür ediyorum Hero DSL alacağım Keenetic modeli yani. Ancak alt yapım 69mbit destekliyor çok gerekli mi bu kadar üst bi modeli almak neye göre almalıyım tam anlayamadım o yüzden.

İleride fiber altyapıya geçebilirseniz de kullanırsınız, ayrıca 3-4 yıl sorun çıkararak çalışacak alt seviye bir modem almakdansa böyle üst seviye bir modem almak hem ileriye dönüklük hem de iyi bir deneyim için daha iyi olur alın geçin paranız var ise.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…