Modem üzerinde internet ışığı yanmıyor

• Konuyu başlatan Squu
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 437

Squu

Decapat
Modemde internet ışığı yanmıyor ADSL sürekli yanıp sönüyor yaklasık 5-6 kez müşteri hizmetlerini aradım sistemde sorun var deyip geçiştirdiler 24 saattir böyle bu durum. Fiziksel bir çözüm yapılabilir mi? Kablolarda sorun yok, priz değiştirip denedim arayüzden kanal değişimi yaptım ama nafile olmuyor.

Sorununuz ISS kaynaklı görünüyor sizin yapabileceğiniz bir şey yok, iletişime geçmekten başka çareniz yok.

Türk Telekom.

Kaç kez aradım fayda yok.

Kabloları iyice kontrol edin DSL kablosunu falan eğer ki sıkıntı yoksa BTK üzerinden şikayette bulunun direkt olarak veya Twitter'dan Türk Telekom ceosunun postuna şikayetinizi yazın TT destek sizinle iletişime geçecek, onlar sizi ararlar telefon numarası istedikten sonra.

Kabloları iyice kontrol edin DSL kablosunu falan eğer ki sıkıntı yoksa BTK üzerinden şikayette bulunun direkt olarak veya Twitter'dan Türk Telekom ceosunun postuna şikayetinizi yazın TT destek sizinle iletişime geçecek, onlar sizi ararlar telefon numarası istedikten sonra.
Vdsl modem takarak sorunumu çözdüm...

Konuda VDSL'e geçtiğinizi belirtmemişsiniz sadece ışık yanmıyor demişsiniz.
evet öyleydi müşteri hizmetlerini 15. arayışımda doğru düzgün biri geldi sorunu bana açıkladı modeminizi değiştirmeniz gerek diye bende öyle yaptım çözüldü ama şimdide kurulum yapamıyorum kafayı yiyecegim cidden

Yeni konular

Geri
Yukarı