Çözüldü Modem üzerinde turuncu ışık yanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

atilla5202

Hectopat
Merhabalar,

Modem üzerinde Wi-Fi simgesinin yanındaki simge turuncu renkte yanıyor. Tam olarak ne simgesi olduğunu bilmediğim için internette araştırma yapamadım. Birkaç şey baktım ne simgesi diye. DSL simgesi yazıyordu ama tam emin olamadım. Bunu nasıl çözebilirim, yardımcı olabilir misiniz? Şimdiden herkese teşekkürler.

Not: wifi internete bağlanmıyor.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2021-03-16 at 12.17.54.jpeg
    WhatsApp Image 2021-03-16 at 12.17.54.jpeg
    88,2 KB · Görüntüleme: 349
Son düzenleme:
Çözüm
Şu an yeşil yandı internet diğeri hala turuncu. Ne yapmamız gerekir?

Eklediğim fotoğrafta kırmızı halka ile işaretlediğim yer yeşil yanıyorsa sorununuzun şu andan itibaren ortadan kalmış olması gerekiyor. Sorununuz hala devam ediyor mu?

1615888495233.png
İnternet şu an kullanılabilir değil sorun orada zaten yani internete bağlanmıyor
Hocam şu anki sorununuz DSL değil. İnternet altyapınızda sorun var. İnternet ışığı kırmızı yanıyor. Onun normal şartlarda yeşil yanması lazım. İnternet sağlıyıcınızın müşteri hizmetlerini arayıp sorun. Altyapı çalışması olabilir. Önceki aylardan kalan borçlarınız olabilir.
.

Hocam şu anki sorununuz DSL değil. İnternet altyapınızda sorun var. İnternet ışığı kırmızı yanıyor. Onun normal şartlarda yeşil yanması lazım. İnternet sağlıyıcınızın müşteri hizmetlerini arayıp sorun. Altyapı çalışması olabilir. Önceki aylardan kalan borçlarınız olabilir.
Ek olarak bir de biz yeni internet hızını 24 mbps ye çıkartırdık. Ondan kaynaklı bir şey olabilir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı