Modemde internet ışığı yanmıyor

MUHAMMEDALİ66

Kilopat
Yer
Kocaeli/İzmit
Merhabalar. Modemime yazılım güncellemesi yaptım. Daha sonra internete giriyordu. Modemin arayüzünde Wi-Fi şifresini yeniden oluşturdum. Daha sonra prima setup kısmından link type>ethernet seçtim. Daha sonra 'there is no Ethernet cable inserting to WAN port, and please insert Ethernet cable to Wan/Lan4 port' şeklinde hata aldım ve internet gitti. Şu an da internete giremiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. Modemime yazılım güncellemesi yaptım. Daha sonra internete giriyordu. Modemin arayüzünde Wi-Fi şifresini yeniden oluşturdum. Daha sonra prima setup kısmından link type>ethernet seçtim. Daha sonra 'there is no Ethernet cable inserting to WAN port, and please insert Ethernet cable to Wan/Lan4 port' şeklinde hata aldım ve internet gitti. Şu an da internete giremiyorum.
Link type (bağlantı türü) için yaptığınız ayarı eski halineçevirirseniz sorununuzun düzelmesi gerekir.
"WAN bağlantı noktasına Ethernet kablosu takılı değil. Lütfen Wan/Lan4 bağlantı noktasına bir Ethernet kablosu takın." diyor. Muhtemelen bağlantı türüyle alakalı bir ayarı bozdunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı