Modemi kendim kurabilir miyim?

-DarkS

Hectopat
Merhaba, geçen hafta D-Smart net nakil başvursu yaptık ve bugün gelip modemi verdiler fakat adam biz dağıtıcıyız Türk Telekom gelip kurulumu yapacak dedi. Acaba ben bu modemi kendim kurabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha önce internet çektiğin bir hat varsa , ordan modemine bağlantı yapabilirsin çalışır. Fakat hat çekilecekse hayır, yapamazsın.

Daha önce internet çektiğin bir hat varsa, oradan modemine bağlantı yapabilirsin çalışır. Fakat hat çekilecekse hayır, yapamazsın.

Biz yeni taşindik ve önceki adam telefon ankastresinden kablo cekmiş fotoğrafını attım.

Port bağlantısı yapılmışsa kullanıcı adını ve şifresini biliyorsanız kendinizde kurulum yapabilirsiniz.

O kabloyu modeminize taktıktan sonra kendiniz kurabilirsiniz. Modeminizin adaptörünü de takmayı unutmayın. D-Smart Net müşteri hizmetlerini arayıp modem marka ve model bilgisi verirseniz, teknik destek alıp kurulum yapabilirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…