Moderatörler Dolayısıyla Forumu Bırakıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

183206

Megapat
Makaleler
1
Adsız.png

- Genellikle hoşa giden bir davranış veya durum için şaka yollu söylenen bir söz
- Yaramaz, haylaz
Aynı zamanda 'domuz' anlamına da geliyormuş, 'hınzır' kelimesi. O anlamda kullanmadığımı söylememe gerek yoktur herhalde.
Birçok kelimenin Türkçe'de çok fazla anlamı var. Zaten moderatör 'hınzır' kelimesini hakaret olarak algılamamış, o nedenden dolayı ceza verirdi yoksa. Ceza vermesinin sebebi yazdığım mesajın gereksiz olmasıymış. O kadar konuyla alakasız yorum yapmışım ki, ceza vermesi gerekmiş.

Bu arada konunun başlığı da 'Herkes masaüstü ekran görüntüsünü Paylaşsın'. 'Seni hınzır' diye cevap vermişim, bir kişinin masaüstü ekran resmine.
'Seni hınzır' yerine, 'haha dostum ekran görüntün çok güzelmiş' yazsaydım da ceza yiyecektim demek ki. Bilmiyorum, gereksiz mesajlar neye ve kime göre belirleniyor.
Kendime işkence çektirtmek istemiyorum artık, bir sürü forum var insanlarla teknoloji hakkında konuşabileceğim.
Moderatör muhtemelen bu konunun da tartışılmasına izin vermeyip, konuyu kilitleyecektir. Kim bilir belki tekrar ceza yerim, önemli değil zaten.

İyi forumlar herkese.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı