Modlanmış Windows 10 kurulum yaparken kapanıyor

TheHub

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
• Laptop: Hp Victus 16-S0024NT • İşlemci: AMD Ryzen 5 7640HS • Ekran kartı: Laptop Rtx 4060 • RAM: (2x8) 16 GB 5600 Mhz Ddr 5 • SSD: Samsung PM9A1 MZVL2512HCJQ PCI-Express 4.0 512 GB M.2 SSD
• Windows 10 Pro
•Mause: Bloddy A90
•Kulaklık: Gamepower Medusa Rainbow
Meslek
Öğrenci
Sorun şu ben kendim Windows yaptım yani modladım. İşte bilgisayarı kapatıp kuruluma en başa atıyor bağlantılara. Sizce neden? Acaba hizmetlerden kapattığım vb. şeylerden dolayı mı?

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    126,9 KB · Görüntüleme: 33
  • image.jpg
    image.jpg
    111,1 KB · Görüntüleme: 23
Son düzenleyen: Moderatör:
Ne kapattığını bilmeden bir şeyler silip, kapattıysan ondan dolayı olabilir. Neye göre hazırladın ISO dosyasını?

Ne kapattığını bilmeden bir şeyler silip, kapattıysan ondan dolayı olabilir. Neye göre hazırladın ISO dosyasını?
Hocam Rehber: NTLite ile Windows 10 Lite/Performans sistem hazırlama Burdan aldım ama bu Hocamın yaptıklarının hepsini kapatmadım o derece ama herkes eline sağlık diyo ben diyemiyorum ama kısaca burda yapılanları kapattım

Hocam Rehber: NTLite ile Windows 10 Lite/Performans sistem hazırlama buradan aldım ama bu hocamın yaptıklarının hepsini kapatmadım o derece ama herkes eline sağlık diyor ben diyemiyorum ama kısaca burada yapılanları kapattım.

Kapatmış olduğunuz bir hizmet yüzünden Microsoft Windows 10'un kurulmasını engelliyor olmalısınız. Windows Defender, Microsoft Store gibi bloatwareleri kapatmak yeterli fakat bunu LTSB/LTSC sürümleri de sağlıyor.

Böyle şeyler yapacaksan yabancı kaynaklara bakmanı öneririm. Bence yanlış bir şey yapmış olabilirsin. Tekrar hazırlamayı dene ve biraz daha dikkatli ol.

Hocam neden yabancı kaynaklardan bir de sonuç ne? Bir de buradaki bölümü Görev Yöneticisi'nden CMD'den filan geçemezmiyim?

Kapatmış olduğunuz bir hizmet yüzünden Microsoft Windows 10'un kurulmasını engelliyor olmalısınız. Windows Defender, Microsoft Store gibi bloatwareleri kapatmak yeterli fakat bunu LTSB/LTSC sürümleri de sağlıyor.

Hocam bu 1511 sürüm destek çekti nasıl engelleyebilir?

Bunları kapalı ve açıklar neyi açayim?

Hocam eski Windows'umu nasıl geri kuracağım. Olmadı geri kurayim en baştan yazarım .

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    437 KB · Görüntüleme: 22
  • image.jpg
    image.jpg
    361,4 KB · Görüntüleme: 18
  • image.jpg
    image.jpg
    341,2 KB · Görüntüleme: 10
  • image.jpg
    image.jpg