Modlanmış Windows 10 sürüm önerisi

Literary31

Decapat
Daha fazla  
RAM
8
SSD veya HDD modeli
SSD
Arkadaşlar oyunlarda drop vesaire yediğim için modlanmış Windows kurmaya karar verdim. Hangisini kurmalıyım acaba? Valorant oynuyorum.

RAM 4 YAZACAKTIM DÜZELTME

Arkadaşlar oyunlarda drop vesaire yediğim için modlanmış Windows kurmaya karar verdim. Hangisini kurmalıyım acaba? Valorant oynuyorum.

RAM 4 YAZACAKTIM DÜZELTME
Windows 10 LTSC 2016 en sade sürümdür.

Atlas OS kullanıyorum. 0.9 MB RAM tüketiyordu ilk kurduğumda. Çok fazla artmadı, ama bi RAM takviyesi yapmanı öneririm.

Modlanmışa gerek yok
Windows 10 LTSC veya 1903 sürümünü kur keyfine bak.

ggOS kullanmanı öneriyorum yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum ve diğer modlanmış Windows'lardan çok daha iyi.

Bana şuan en iyi performansı verecek ve valorant vesayre açıcak windows lazım atlası denemelimiyim

herkez onu öneriyor valorantta vesayre sorunsuz oynayabilirmiyim
Evet, Valorant'ı oynayabilirsin. Ben oynuyorum, fakat FACEIT'te en son güvenlik güncelleştirmelerini yükleyin. Nasıl yükleyeceğimi çözemedim. (Atlas OS FACEIT Edition)

Evet, Valorant'ı oynayabilirsin. Ben oynuyorum, fakat FACEIT'te en son güvenlik güncelleştirmelerini yükleyin. Nasıl yükleyeceğimi çözemedim. (Atlas OS FACEIT Edition)
LAPTOP KULLANIYORUM DRİVERLARDA BİR SIKINTI ÇIKAR MI

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…