Modlu Minecraft roleplay sunucumuza arkadaşlar arıyoruz

XLlonKJEE

Hectopat
Arkadaşlar arasında bir sunucu kurduk 3-5 kişi önceden de bu tip olaylar yapmıştık ancak şu an fark ettik 3-5 kişi olacak iş değil bizde ekip arıyoruz gelmek isteyen arkadaşlar ve hocalarım bu konunun altına gönderi atabilir veya discordumdan beni ekleyebilir.

Discord; xllonkjee#9679

Sunucu tanıtımına gelirsek;
Hocalarım, 1.14 sürümünden beri her sürümde yeni bir haritaya geçerek bir köyü alıp geliştirmeye çalışıyoruz. İlk başlarda 20 kişiyle beraber oynuyoruz benim arkadaşlarım, arkadaşlarımın arkadaşları vs ama zamanla azala azala 5 kişiye kadar düştük. Şimdi ise madem az kişi kaldık neden oyunu modlamayalım diye düşündük, modlarkende spell tarzı büyü, yeni zırhlar, kılıçlar zindan sistemleri, yeni köylü sistemi, daha kapsamlı buhar motorlu sanayi modu (create) bu tip bir mod paketi yaptık ve kendimize göre bir tarz yarattık.

Şu an ise sunucumuzda bizimle birlikte oynamak isteyecek yeni arkadaşlar arıyoruz.
Sorusu olan arkadaşlar bu konunun altına yazabilir okuduğunuz için teşekkür ediyorum.

Yaş ortalaması kaç?

Yaş ortalaması diye bir kavramımız yok, ekipte en büyükleri ben ve arkadaşım 20 yaşındayız diğerleri 15-18 arasında.

Sorumu maruz görün fakat bu soruyu sormanızın amacı sanırım toxic kitlenin sunucuda olup olmamasını sormanız, ekibimizde toxic kitle olmadığının garantisini verebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı