Modlu RDR2 Görsellerim

Keşke bende bu grafiklerde oynayabilsem

R9 280'le optimize ayarlarla 30-45 FPS arası oynadım ilk seferimi. Aşık olmama yetti. Şimdi 3060ti ile tekrar aşık oluyorum. Kaplama kalitesi Ultra olduktan sonra oyun estetiğinden ödün vermiyor düşük ayarlarda bile.

Hocam bende zamanında MX130 ile 25-35 FPS ile oynamıştım. Ama ona rağmen çok keyif almıştım. umarım sizde bir gün bu inanılmaz oyunu oynarsınız

Bende de aynı ekran kartı var ama çoğu ayarım yüksekte birkaç şey hariç performanstan çok kayıp vermiyorum kalitede çok göze batmıyor YouTube'dan baktım ayarlara.

Harika olmuş hocam bir duvar kâğıdı akar buradan.

Rehberi bekliyoruz

Bunlarda benden 1600x900 çözünürlüğünde çoğu ayar ultrada kenar sadece kenar yumuşatma ve su fiziği düşük.
Bir sürü resim var fakat çoğu spoiler içerdiği için koymadım.

Çok güzeller hocam gerçekten. Su fiziği batını fullemek zaten hem fps kaybı hemde görüntü olarak aşırı kötü oluyor. Bir tık yükseltebilirsiniz veya sıfırda da tutabilirsiniz.

Çok güzeller hocam gerçekten. Su fiziği batını fullemek zaten hem FPS kaybı hem de görüntü olarak aşırı kötü oluyor. Bir tık yükseltebilirsiniz veya sıfırda da tutabilirsiniz.

%40-50 gibi bir şeydi. Bitirdim sildim zaten oyunu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…