Modlu Windows'a nasıl geçilir?

audiseverim

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 2060 R5 3500
W10 Modlu ISO
Arkadaşlar bu konu dikkatimi çekti. RekOS v0.4 diye modlu bir ISO bayağı iyi FPS veriyormuş. Bunu nasıl kurabilirim veya normal Windows'tan farkları neler? Zararlı mı olur aksine sizce nasıl olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben geçen hafta denemek için RekOS'a geçtim. Sürücülerde sorun var. AMD kullanıyorsan sürücü kuramıyorsun.
Bunlar yerine LTSC önerebilirim.

Modlu Windows'ların FPS arttırma olayları sistemden sisteme değişiklik gösteriyor. Kimi sistemde devasa bir artış olurken kimi sistemde FPS gene aynı kalıyor. Güvenlik tarafına gelirsek çoğu kişi önermeyecektir fakat ben kullanmada bir sorun göremiyorum açıkçası. 1 yıla yakın modlu Windows kullandım ve herhangi bir güvenlik sorunu yaşamadım. Kurulum sorusuna gelirsek düz Windows kurarmış gibi USB belleğe yazdırıp kuruyorsunuz ayriyetten bir işlem yapmanıza gerek yok.

W10 Modlu ISO
Arkadaşlar bu konu dikkatimi çekti. RekOS v0.4 diye modlu bir ISO bayağı iyi FPS veriyormuş. Bunu nasıl kurabilirim veya normal Windows'tan farkları neler? Zararlı mı olur aksine sizce nasıl olur?

Sistemden sisteme değişen bir şey bu FPS artması olayı. Normal Windows kurar gibi kuruyorsun. ISO indirip Rufus ile yazdırıyorsun. Güvenilirlik açısından çoğu modlu Windows'a güvenemiyorum. Dikkatli olmanızı öneririm.

Geri
Yukarı