Mojang hesabı nasıl açılır?

PC zaten javaya sadece pc de girilebiliyor
Anladım eğer official launcherden girmekte sorun yaşıyorsanız bende son zamanlarda yaşamaya başladım o yüzden multimc kullanıyorum. Bu arada javaya android ve iostanda girilebiliyor. Ama ios biraz sıkıntılı.

işte sunucular çıkmıyor doğrudan bağlantı ile hypxel e girmeyi başardım ama buradan giremiyorum

Hocam o pek hesapla falan alakalı değil diye biliyorum direk internette bir sıkıntı olabilir
Doğrudan bağlantı ile girmeyi başardım ama sunu listesinden giremiyorum

Dosya Ekleri

• resim_2022-08-18_202613008.png
    65,9 KB · Görüntüleme: 21
İşte sunucular çıkmıyor doğrudan bağlantı ile hypxel e girmeyi başardım ama buradan giremiyorum

Doğrudan bağlantı ile girmeyi başardım ama sunu listesinden giremiyorum

Hypixel'e giriyorsanız direk adalancesde sıkıntı olabilir minemen ve gomme gibi serverlara girmeyi dener misiniz?

Ben Windows 11 Microsoft Store'dan Minecraft Java ve bedrock uygulamasını indirdim ama Microsoft hesabı istiyor ben mojang hesabı istiyorum bunu nasıl geri alabilirim mojang hesabım yok Microsoft hesabı şifremi unuttum ve biraz sonra başka telefonda Microsoft hesabı oluşturacağım ve şifremi hatırlamak için kendim tabletimden şifremi notepad a yazacağım ama bunu 13 yaşında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…