MoleculePC sitesi güvenilir mi?

Squarlyx

Hectopat
Daha fazla  
Youtube'da dolaşırken Mert Bayantemur adlı bir Youtube kanalında 4999TL'lik bir hazır kasa incelemesi vardı, kasa hoşuma gitti satın alma linkine girdim ve sistemi satan sitenin adının MoleculePC olduğunu gördüm.
Bu ismi daha önce hiç duymamıştım o yüzden ne kadar güvenli bir site olduğunu bilmiyordum.
Bu site önceden PC hocası TV adlı Youtube kanalıyla da video çekmiş ve duyduğuma göre bu Youtube kanalı sadece güvenilir sitelerle çalışıyormuş ve bu sitenin adının çok bilinmemesinin sebebi sitenin yeni açılması imiş.

MoleculePC adlı bu siteden önceden alışveriş yapmış kişiler veya bir tanıdıkları alışveriş yapmış kişiler bu sitenin ne kadar iyi olduğunu ve ne kadar güvenilir olduğunu yazabilir mi?

sistem:

Dediğim video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

YouTube'da dolaşırken mert bayantemur adlı bir YouTube kanalında 4999TL'lik bir hazır kasa incelemesi vardı, kasa hoşuma gitti satın alma linkine girdim ve sistemi satan sitenin adının moleculepc olduğunu gördüm.
Bu ismi daha önce hiç duymamıştım o yüzden ne kadar güvenli bir site olduğunu bilmiyordum.
Bu site önceden PC hocası TV adlı YouTube kanalıyla da video çekmiş ve duyduğuma göre bu YouTube kanalı sadece güvenilir sitelerle çalışıyormuş ve bu sitenin adının çok bilinmemesinin sebebi sitenin yeni açılması imiş.

Moleculepc adlı bu siteden önceden alışveriş yapmış kişiler veya bir tanıdıkları alışveriş yapmış kişiler bu sitenin ne kadar iyi olduğunu ve ne kadar güvenilir olduğunu yazabilir mi?

sistem:

dediğim video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

O kanalı gördüyseniz kaçın... :D Izoly bilgisayarı öneriyordu.

Geri
Yukarı