Molex FAN çoklayıcı kullanımı

YasarPK

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  

Arkadaşlar bende bu üründen var ama 2'si 12V diğer 2'si 5V.
Ben bu girişlere ne tür fanlar takabilirim uygun olanlarından?
Anakartım: B450M S2H

Son düzenleyen: Moderatör:
Onun yerine bunu almanızı öneririm: Akasa Beşli PWM Otomatik Fan Kontrollü Fan Çoklayıcı Flexa Kablo (AK-CBFA03-45) | Teknobiyotik bu sayede gücü Molex kablosundan alır, ancak PWM kontrolü yapabilirsiniz. Yani fanınınızın hızını falan ayarlamanıza imkan tanır. Şu anda ben de Akasa çoklayıcıyı kullanıyorum ve memnunum, eğer RGB fanlarınız yok ise alabilirsiniz.
elimde gösterdiğimden zaten var sadece şeyi soruyorum buna uygun nasıl fan alabilirim sadece rgbsi olsun çalışsın yeter kontrol etmekte istemiyorum

Onun yerine bunu almanızı öneririm: Akasa Beşli PWM Otomatik Fan Kontrollü Fan Çoklayıcı Flexa Kablo (AK-CBFA03-45) | Teknobiyotik bu sayede gücü Molex kablosundan alır, ancak PWM kontrolü yapabilirsiniz. Yani fanınınızın hızını falan ayarlamanıza imkan tanır. Şu anda ben de Akasa çoklayıcıyı kullanıyorum ve memnunum, eğer RGB fanlarınız yok ise alabilirsiniz.

Attığınız Akasa çoklayıcıya RGB fanlar bağlanamıyor mu? RGB fanlar o çoklayıcı ile yönetilemez mi? Bir de bağlantısını soracağım. Molex kablosunu güç kaynağına, 4pin bağlantısını da anakarta yapıp mı kullanıyoruz?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı