Molex kablosu nereye takılıyor?

Rayaseo

Picopat
Daha fazla  
İyi akşamlar arkadaşlar. Fan alacağım da Molex girişli diyor. Ben Molex nedir onu bilmiyorum. Yardimcı olursanız sevinirim. Alacağım fanı nereye bağlıyacağım tam olarak?

Dosya Ekleri

• IMG_20231207_205518.jpg
    IMG_20231207_205518.jpg
    212 KB · Görüntüleme: 36
İyi akşamlar arkadaşlar. Fan alacağım da Molex girişli diyor. Ben Molex nedir onu bilmiyorum. Yardimcı olursanız sevinirim. Alacağım fanı nereye bağlıyacağım tam olarak?
PSU'dan gelen Molex'e bağlayabilirsin. Anakartta kablo olur PWM veya DC için 3 ya da 4 pinli onlara bağlaman gerekebilir. Fana göre değişir bu durum atacağın fanı eklersen yardımcı olurum.

Bu arada kasa kablolaması berbat acil el atmanı öneririm.

PSU'dan gelen Molex'e bağlayabilirsin. Anakartta kablo olur PWM veya DC için 3 ya da 4 pinli onlara bağlaman gerekebilir. Fana göre değişir bu durum atacağın fanı eklersen yardımcı olurum.

Bu arada kasa kablolaması berbat acil el atmanı öneririm.

Hazır alınca uğraşmıyorlar anladığım kadarıyla fanı alacağım fakat almadan önce hangi kablo hangisine uyumlu falan onları öğrenmem gerek bu yüzden sizlere danışayım dedim anakartımda fan yeri kalmadı bu arada o yüzden PSU'dan gelen Molex kablosuna bağlamam gerekliymiş bende Molex kablosunun hangisini olduğunu bilmiyorum.

Geri
Yukarı