Molex to 6 pin veya SATA to 6 pin önerisi

Selares

Hectopat
Yer
İstanbul, Cekmeköy
Daha fazla  
Meslek
Editör
Selam arkadaşlar. Güç kaynağımda, sadece 6 pin güç girişi var. 8 pin de olabiliyor. HD 6950 takacağım ve bu kart, 2x6 pin istiyor. Ben bunun birini güç kaynağından öbürünü de Molex to 6 pin veya SATA to 6 pinden takacağım. O yüzden, sizden yanmayacak, uzun süre dayanacak, sağlam ve bakır kablo olan bir dönüştürücü önermenizi istiyorum. Yurt dışı ürün olmazsa iyi olur.

Hiç birini tavsiye etmiyorum. Pek güvenli dönüştürücüler değiller.

1639259465068.png

Ekran kartınız GTX 1050 değil miydi, ona ne oldu?
Ayrıca bu dönüştürücüleri fazla önermem. Sorun çıkma olasılığı çok yüksek. O girişlerden gelen güç, kartın ihtiyaç duyduğundan az olabilir.

Eki Görüntüle 1239621
Ekran kartınız GTX 1050 değil miydi, ona ne oldu?
Ayrıca bu dönüştürücüleri fazla önermem. Sorun çıkma olasılığı çok yüksek. O girişlerden gelen güç, kartın ihtiyaç duyduğundan az olabilir.

GTX 1050'yi satıp, bisiklet alacağım. O yüzden HD6950 kullanacağım.
Hiç birini tavsiye etmiyorum. Pek güvenli dönüştürücüler değiller.

Kalitelisi yok mu hocam?

GTX 1050'yi satıp, bisiklet alacağım. O yüzden HD6950 kullanacağım.

Kalitelisi yok mu hocam?
En temizi GPU için molex dönüştürücü kullanmaktan kaçınmaktır, çünkü bu genellikle PSU'nun bu kadar güç kullanan bir GPU'yu desteklemek üzere tasarlanmadığının bir göstergesidir. PSU arıza riskini artırıyor. Yani kablo komple altından bile olsa pek değişen bir şey yok maalesef. Bu dönüştürücüler aşağı yukarı 50W güç sağlayabiliyor. Normal bir 6pin kablosu 75W.

Selam arkadaşlar. Güç kaynağımda, sadece 6 pin güç girişi var. 8 pin de olabiliyor. HD 6950 takacağım ve bu kart, 2x6 pin istiyor. Ben bunun birini güç kaynağından öbürünü de Molex to 6 pin veya SATA to 6 pinden takacağım. O yüzden, sizden yanmayacak, uzun süre dayanacak, sağlam ve bakır kablo olan bir dönüştürücü önermenizi istiyorum. Yurt dışı ürün olmazsa iyi olur.
Bu ürün iş görür gibi hocam. Kalitesiz molex dönüştürücü almayın çabuk erir daha kötüsü yangın çıkarabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı