Monitör bu zamanda alınır mı?

Bütçe
2000

Xanter07

Hectopat
Arkadaşlar malum dolar her gün artmakta ve gelecekte ne olacağı belirsiz 1 yıl sonra 8000 TL bir bütçe ile bilgisayar almayı planlıyorum ve monitör 3 4 ay önce 1500 liraydı şimdi 1900 lira olmuş. Sizce monitörü şimdiden alayım 1 sene kenarda beklesin mi? Yoksa ileride mi alayım?

Arkadaşlar malum dolar her gün artmakta ve gelecekte ne olacağı belirsiz 1 yıl sonra 8000 TL bir bütçe ile bilgisayar almayı planlıyorum ve monitör 3 4 ay önce 1500 liraydı şimdi 1900 lira olmuş. Sizce monitörü şimdiden alayım 1 sene kenarda beklesin mi? Yoksa ileride mi alayım?
İleride sakın alma hazır dolar (düşükken) almalısın.

Her gün bir şeyler oluyor. Garanti veremeyiz bence almalısın.

Bu zamanda PC toplanmaz mevzusuna dönebilir dolar her gün her dakika artıyor bence alıyorsan al ama sonrada artması falan durur buraya gelip bana küfür etme.

Kenarda kullanmadan beklemesi saçma olur. Garantiden boşuna yemiş olursunuz.

Eğer doların yükselmesinden korkuyor iseniz paranızı dolarda bekletebilirsiniz (Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir).

Ayrıca çıkan ve gelişen yeni monitörler de olacağından o zamanki piyasa şimdikinden farklı olacaktır.

Bir yıl sonra ne olacağını bilemeyiz, belki yüksek HZ'li monitörler kura rağmen o kadar iyi bir fiyata gelir ki keşke almasaydım dersin.
Teknoloji geliştikçe ucuzlar, bu da bizim gibi ülkelere ciddi yarar. :)

İndirimleri bekleyebilirsin. Bu zamanda kesinlikle monitör alınır çünkü doların ileride 10-11 TL olma durumu çok yüksek.

Yeni konular

Geri
Yukarı