Monitör Dahil 3000 TL Oyun Bilgisayarı

BatuhanErtk

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar iyi geceler. Bugün babamla konuştum ve bilgisayar almaya ikna ettim. Benim bir masaüstü bilgisayarım var fakat onu ailecek kullanıyoruz ve babam odama taşımama izin vermiyor film izleyeceğim, oyun oynayacağım PC oturma odasında olduğu için kargaşa çıkıyor. Uzun lafın kısası arkadaşlar ben 3000 TL sistem toplayacağım buna monitör de dahil. Sistem toplamasını biliyorum 2-3 kez başarıyla toplamıştım ve vatan'dan alacağım parçaları. Monitörün dandik olmasını istemiyorum açıkçası çünkü bana göre monitör en önemli parçalardan bir tanesi bütün işleri ona bakarak yapıyorsun :)
Arkadaşlar sizce 3000 TL ekran kartsız toplayıp şuan ki kullandığım ekran kartım yani R7 265 ekran kartımı mı kullanayım yoksa yeni sisteme kuvvetli bir ekran kartı mı alayım ?

Son düzenleyen: Moderatör:
asd.png

3000 TL sadece ekran kartsız toplasam ve R7 265 kullansam H1Z1, GTA 5 vb. yeni nesil oyunlar oynayabilir miyim şuan hepsi kasıyor LOL dışında hiçbir şey oynayamıyorum.
Eğer ekran kartı almazsam RAM 16 ve işlemci çok iyi olabilir sizce iyi performans alır mıyım ?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı