Monitör ekran koruyucu monitörde iz bırakır mı?

Aspendos34

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Nitro 5 AN515-57-5093
Merhaba, evimize kedi almaya karar verdik büyüdüğünde monitöre tırmık vs atar mı? Eğer öyle bir risk varsa monitör için ekran koruyucular satılıyormuş galiba bu monitörde iz kalmasını engeller mi? Hiç başına gelen var mı veya kullanan var mı faydası var mı kedi tırmalamasına karşı?

Kaliteli ekran koruyucuları tercih ederseniz sorun olmaz iz vs. yapmaz da kedinin de monitöre tırmık atacağını sanmıyorum gerçi ekranda onu tahrik edici veya sinirlendirici şeyler açarsanız o ayrı :)

Kaliteli ekran koruyucuları tercih ederseniz sorun olmaz iz vs. yapmaz da kedinin de monitöre tırmık atacağını sanmıyorum gerçi ekranda onu tahrik edici veya sinirlendirici şeyler açarsanız o ayrı :)

Haha hiç beslemediğim için bilmiyorum işte belli mi olur bu değişiklerin işi bir koyar tırmığı daha yeni almışım çok oturur içime :)

Eğer monitörde hareketli, onun ilgisini çeken birşey olmazsa tırmalamaz. Ama tırnaklarını törpülemek için biryerleri tırmalamaya ihtiyacı var. Yavruyken tırmalama tahtasına alıştırmazsanız ömrü boyunca koltukları tırmalar.

Eğer monitörde hareketli, onun ilgisini çeken bir şey olmazsa tırmalamaz. Ama tırnaklarını törpülemek için bir yerleri tırmalamaya ihtiyacı var. Yavruyken tırmalama tahtasına alıştırmazsanız ömrü boyunca koltukları tırmalar.

Tamamdır, teşekkür ederim :)

Merhaba, evimize kedi almaya karar verdik büyüdüğünde monitöre tırmık vs atar mı? Eğer öyle bir risk varsa monitör için ekran koruyucular satılıyormuş galiba bu monitörde iz kalmasını engeller mi? Hiç başına gelen var mı veya kullanan var mı faydası var mı kedi tırmalamasına karşı?

Bende yaklaşık 7-8 ay önce kedi aldım. Monitörü tırmalamaz fakat farenin kablosunu falan ısırır. Benimki ilk geldiği hafta masamdaki Arctis Pro'nun kablosunu çekip yere düşürdü ve sağ kulaklık koptu😢 O yüzden kesinlikle yatmadan önce kulaklığını masada bırakma dolaba falan koy.

Yeni konular

Geri
Yukarı