Monitör ekranındaki siyah nokta ölü pixel mi?

Karakurt5877

Hectopat
Makaleler
2
Monitör
Asus TUF Gaming VG247Q1A 23,8"
Yeni monitör aldım ve ekranı ilk açtığımda sol alt köşede siyah bir nokta gördüm ve toz gibi bir şey olduğunu düşünüp silmeye çalıştım ama meğerse ekrandan kaynaklıymış. Bu nokta ölü piksel mi yoksa başka bir şey mi acaba?

WhatsApp Image 2022-11-07 at 17.33.54.jpeg
WhatsApp Image 2022-11-07 at 17.34.18.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Satıcı önce Asus'a gönderin sonra bize gönderin demiş. Ben direk satıcıya gönderdim. Bir sıkıntı olmaz umarım.
1667917752036.png

@messinicocugu hocam aldığım monitörde hem ölü pixel hem de ışık sızmı var. Satıcı ile iletişime geçtim değişim için. Biz değişime bakmıyoruz ASUS'a gönderip doa raporu alın dedi. Hepsiburada ile konuştuğumda ise satıcı o olduğu için onun değişmesi lazımmış. İki arada bir derede kaldım resmen. Sizin bir öneriniz var mı?

Son düzenleme:
Satıcı önce ASUS'a gönderin sonra bize gönderin demiş. Ben direk satıcıya gönderdim. Bir sıkıntı olmaz umarım.
Eki Görüntüle 1566481

@messinicocugu hocam aldığım monitörde hem ölü pixel hem de ışık sızmı var. Satıcı ile iletişime geçtim değişim için. Biz değişime bakmıyoruz ASUS'a gönderip doa raporu alın dedi. Hepsiburada ile konuştuğumda ise satıcı o olduğu için onun değişmesi lazımmış. İki arada bir derede kaldım resmen. Sizin bir öneriniz var mı?

Satıcının normalde sorun etmesi lazım hocam geri gönderirlerse bu sefer ASUS'a gönderin.

Geri
Yukarı