Monitör kabloları nereye takılır?

Phospholipid

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar şu monitörü almak istiyorum:
Ayrıca RTX 2070 ekran kartı alacağım. Bunları aldıktan sonra monitörün içinden çıkan veya çıkmayan hangi kabloyu nereye takmam lazım? Monitörün bütün özelliklerini (144Hz) tam olarak kullanabilmem için doğru olan kablo nedir?
Ayrıca bu monitörden 2 tane alırsam aynı ekran kartına bağlamam mümkün mü? Peki nasıl?
Çok teşekkürler.

Display port ile bir ucunu ekran kartına diğer ucunu da monitöre bağlayacaksınız. İki monitör kullanabilirsiniz tabiki. Bunun için de 2. monitörü de HDMI ile bağlayabilirsiniz zira monitörün HDMI 2.0 desteği var.

Bu kadar parayı vermeyi göze almışken bu monitörü satın alma. 2-9 Ağustos arasında, bundan kat kat daha iyisi olan LG 27GL850 satışa çıkacak. Hemen hemen aynı fiyattan satılacak (499 Dolar).

Dolar 5.55 TL olmuşken acele etme. Hem yeni cihazı gör hem de aynı fiyat oranında daha iyi bir cihaz almış ol. En azından keşke demezsin.

Nano IPS panel
144Hz (OC ile 160Hz olabilecek)
1Ms
FreeSync ve G-Sync Compatible
1440p
27"
Pivot monitör

Son düzenleme:
  • RTX 2070'de 3 x DisplayPort 1.4 mevcut.
2 monitörü de DP girişi ile ekran kartına bağlayabilirsiniz.
Ben nedense monitörün bir tane Display Port'u var ikinciyi bağlayamaz diye düşündüm bir an ama iki farklı monitör elbette ikisini de DP ile bağlayabilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı