Monitör kurulum düzeni iyi mi?

288313

Hectopat
Yer
Finlandiya/Helsinki
Arkadaşlar selam. Dün açtığım konudan sonra fikir değişikliğine gittim. yaklaşık 8.5K bütçem var. Çift monitör dizilimi yapacağım ve kullanacağım. Amazondan 2'li pivot kol da alacağım için mümkünse monitörlerin ayakları sabit olsun, ekstra masraf olmasın. Aşağıya kullancağım kolu, 144hz ana monitörü ve daha basit 2. monitörü bırakacağım. Her ikiside 1080P 24inç olmalı. Basit olan çoğunlukla dikey konumda olacak. @Saint Lucia @Sad Frog kurulum sizce iyi mi? Daha iyi bir tavsiyeniz var mı?
Ana monitör
kol
basit monitör

Son düzenleme:
Arkadaşlar selam. Dün açtığım konudan sonra fikir değişikliğine gittim. yaklaşık 8.5K bütçem var. Çift monitör dizilimi yapacağım ve kullanacağım. Amazondan 2'li pivot kol da alacağım için mümkünse monitörlerin ayakları sabit olsun, ekstra masraf olmasın. Aşağıya kullancağım kolu, 144hz ana monitörü ve daha basit 2. monitörü bırakacağım. Her ikiside 1080P 24inç olmalı. Basit olan çoğunlukla dikey konumda olacak. @Saint Lucia @Sad Frog kurulum sizce iyi mi? Daha iyi bir tavsiyeniz var mı?
Ana monitör
kol
basit monitör

Monitörler güzel. Kolu bilmesemde güzel duruyor. Alınabilir hepsi.

Dostum daha ucuza bunu buldum yancı monitör olarak. 2.monitörde genelde kod satırı bulunacağı için siyahda IPS glowing olmasını istemem:
VA yancı monitör

60-75Hz'de VA panel tercih edilebilir. Yenileme hızı yüksek olmadığı için ghosting az oluyor. Tercih edebilirsiniz attığınız monitörü. Belki Saint Lucia hocam daha iyi öneriler yapar.

Yeni konular

Geri
Yukarı