Monitör rengi durduk yere soluklaştı

Nixould

Centipat
Daha fazla  
Şimdi ben ilk defa NFS Heat açtım, oyundan dolayı mıdır bilmem ama renkler aniden soluklaştı ve bir daha da düzeltemedim.

Ekran kartından dolayı. Hangi uygulamayı kullanıyorsan renk ayarlarını düzelt.

asus 3060ti.

Bir de sorun başladığından beri arada ekran gidiyor geliyor. Ekran kartına bir şey mi oldu acaba ?
Sanmıyorum. Nvidia'dan çok anlamıyorum ama Renk yönetimi gibi bir yer arayın kendi programından. AMD'de renk yönetimini kapatıp açınca düzeliyordu bu sorun. Nvidia'da da benzerdir muhtemelen.

Sanmıyorum. Nvidia'dan çok anlamıyorum ama Renk yönetimi gibi bir yer arayın kendi programından. AMD'de renk yönetimini kapatıp açınca düzeliyordu bu sorun. Nvidia'da da benzerdir muhtemelen.
Geforce güncellemesi yaptım, renk düzeldi fakat ekran cidden sürekli gidiyor artık. Restart attım her şeyi denedim yine gidip geliyor. Buna bi' çözümün var mıdır hocam ?
Geforce güncellemesi yaptım, renk düzeldi fakat ekran cidden sürekli gidiyor artık. Restart attım her şeyi denedim yine gidip geliyor. Buna bi' çözümün var mıdır hocam ?
Neyse restart attım tekrardan. Sanırım kökünden çözüldü bu sefer.

Son düzenleme:

Neyse restart attım tekrardan. Sanırım kökünden çözüldü bu sefer.
En kötü DDU ile sürücünüzü silip yeniden yükleyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı