Monitörde ghosting var

Hadetera

Decapat
Bir monitörde ghostingin artma şansı var mı?

Yoksa ghosting hep aynı mı kalır?

Attığım görselde ghosting var mı?

(Bulanıklık telefonun tam netlememesinden kaynaklı)

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210828-001743_Video Player.jpg
    47,2 KB · Görüntüleme: 133
Son düzenleme:
Oyundayken pek göze batmıyorsa ghosting pek kafaya takılacak bir şey değil. Eğer monitörünüzde override ayarı varsa strong yapabilirsiniz.

Oyundayken pek göze batmıyorsa ghosting pek kafaya takılacak bir şey değil. Eğer monitörünüzde override ayarı varsa strong yapabilirsiniz.

Peki attığım görselde var mı ghosting?
Başlığı yanlış yazmışım var değil var mı olacaktı.

Peki attığım görselde var mı ghosting?
Eliniz biraz oynamış sarısam o yüzden öyle. Aşağıdaki yazılar da bulanık, oynamadan dolayı. Monitörde ghosting varsa çok az vardır büyük ihtimalle. Monitör modelinizi yazabilir misiniz?

Eliniz biraz oynamış sarısam o yüzden öyle. Aşağıdaki yazılar da bulanık, oynamadan dolayı. Monitörde ghosting varsa çok az vardır büyük ihtimalle. Monitör modelinizi yazabilir misiniz?

LG 24GN600-B

Ve evet hem elim kaydı hem de netlemedi kamera.

Hocam, internetten biraz baktım. Monitörde biraz ghosting var. Kesin bir çözümü yok fakat OverDrive ayarı varsa açabilirsiniz.

Hocam, internetten biraz baktım. Monitörde biraz ghosting var. Kesin bir çözümü yok fakat OverDrive ayarı varsa açabilirsiniz.

Ürün hakkında ghosting şikayetlerine baktım ve sonra bilgisayardan tekrar test yaptım herhangi bir ghosting yok bu sitede ürünle ilgili bir şikayet var ama o ekran yanması gibi bir şey onu da test ettim yok çok şükür yardımcı olduğun için teşekkürler yine de.

Zaten ürün yorumları genelde alınır, iyi ürün vb. yorumlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…