Monitörde no signal hatası

Yer
İzmir
Daha fazla  
RAM
Apacer Panther 8x2
Ekran kartı
RX 6600 Xt
Anakart
Gigabayte B450
İşlemci
R5 2600
Arkadaşlar kasanın fanları dönüyor ama monitörde no sinyal yazıp açılmıyor. 2 saat öncesine kadar çalışıyordu neden böyle oldu anlamadım ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar kasanın fanları dönüyor ama monitörde no sinyal yazıp açılmıyor. 2 saat öncesine kadar çalışıyordu neden böyle oldu anlamadım ne yapmalıyım?
Aynı Hata başıma geldi ram bozulması veya tam oturmaması gibi şeyler ramlarin yerini değiş açılmazsa 1 tanesini çıkart öyle dene ramden 2 sinide bu şekil dene hangisinde açılmazsa onda sorun vardır ama 2 sindede açılır ise anakart ram yerlerini ve rami biraz temizle tozdanda olabilir benimde öyle olmuştu.

Aynı hata başıma geldi RAM bozulması veya tam oturmaması gibi şeyler RAM'larin yerini değiş açılmazsa 1 tanesini çıkart öyle dene RAM'den ikisini de bu şekil dene hangisinde açılmazsa onda sorun vardır ama 2 sindede açılır ise anakart RAM yerlerini ve RAM'i biraz temizle tozdanda olabilir benim de öyle olmuştu.

HDMI kablosu bulup taktım açıldı gibi oldu direkt BIOS'a attı ama BIOS bozuk hocam ne yapacağım?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

HDMI kablosu bulup taktım açıldı gibi oldu direkt BIOS'a attı ama BIOS bozuk hocam ne yapacağım?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Onu bilmiyorum bilen arkadaşlar varsa yardımcı olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı