Monitörde parlaklık azalmaya başladı

Okyy

Hectopat
Monitörümü normal bir şekilde kullanırken bir anda parlaklığı azalmaya başladı. Şu an neredeyse karanlık. Biraz araştırma yaptım kondansatör bozulmuş olabileceğini düşünüyorum, bilgisayar tamircisine görsem yapar mı? Yaparsa ne kadar fiyat farklı bir sorun da olabilir mi fikrinizi almak istiyorum.

Aydınlatma LED'lerinde bir problem var gibi. Monitör ve TV'lerde sık karşılaşılan bir durum. Tamir ücreti monitörünüzün modeline ve büyüklüğüne göre değişir ama piyasası hakkında hiç fikrim yok.

Monitörümü normal bir şekilde kullanırken bir anda parlaklığı azalmaya başladı. Şu an neredeyse karanlık. Biraz araştırma yaptım kondansatör bozulmuş olabileceğini düşünüyorum, bilgisayar tamircisine görsem yapar mı? Yaparsa ne kadar fiyat farklı bir sorun da olabilir mi fikrinizi almak istiyorum.

Hocam pahali bir kondastor ise en az 200 300TL'dir ucuz kondatorse 20 30TL falandir gostermeden bir şey deyemeyiz.

Koyununu kurda PC ni bilgisayarcıya emanet etme

Yeni konular

Geri
Yukarı