Monitörde siyah renkler kırmızı gözüküyor

emin2

Decapat
Merhaba bugün monitörümde siyah renkler kareli ve kırmızı gözükmeye başladı. Ama diğer renkler normal bir de ortada doku kaybı var buna neden olan nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kırmızı pixeller ölmüş bunu youtubeye ölü pixel testi yazarak tarafından kontrol edebilirsin kırmızı renk siyah gözükücek çözümü bildiğim kadarıtla yok yazılımsal bişey deil ama belki vardır

bende siyah renkler kırmızı gözüküyor

evet 10 yıllık 6 kg

1440 900 60hz .d
Knk bence sorundan çok monitörün kalitesizliği yada pc yeni nesilse uyumsuzluk tam kaynaklı olabilir yani bence direk yeni monitör al çünkü o monitöre vereceğim tamir parası Monitörden daha pahalı olucak

Kanka bence sorundan çok monitörün kalitesizliği ya da PC yeni nesilse uyumsuzluk tam kaynaklı olabilir yani bence direk yeni monitör al çünkü o monitöre vereceğim tamir parası monitörden daha pahalı oluca.

Zaten kasayı yeni aldım monitörüde 5 6 aya alacaktım.

Zaten kasayı yeni aldım monitörüde 5 6 aya alacaktım.

Kasayı yeni aldıysa sorun o demektir kasa ile monitör uyumlu çalışamıyor yani PS5'ı tüplü televizyona taktığını düşün monitör almanı öneririm.

Kasayı yeni aldıysa sorun o demektir kasa ile monitör uyumlu çalışamıyor yani PS5'ı tüplü televizyona taktığını düşün monitör almanı öneririm.

Kanka WC'ye gittim geldiğimde düzelmişti ama yakında ömrü biter bunun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…