Monitördeki görüntü bozuldu

Clix00

Decapat
Daha fazla  
Monitör
Dell 2422hs Ips 165hz
Arkadaşlar günaydın. 2 hafta önce aldığım monitörde oynuyordum. Sabah kalktığımda ve açtığımda böyle sorunlarla karşılaştım neden kaynaklıdır monitörle mi alakalıdır garantiye girer mi? Çözümü var mıdır? Monitörüm DeLL2422HS.
Kapatıp açınca monitörü 1 dk falan temiz sonra yine oluyor. Arkadaşlar şu an HDMI ile de denedim ayni DisplayPort'u tekrar bagladim. Kapatıp açtım sadece ortada ince bir yeşil çizgi vardı. 2 3 dakikaya o da kayboldu 1 2 saattir oynuyorum bir sıkıntı yok şu anlık sizce neden olur bu ekran mı yoksa ekran kartı mı? (ekran kartım EVGA GTX1660 Super 6 GB)

Dosya Ekleri

• 20230216_120454.jpg
    219,2 KB · Görüntüleme: 50
  • 20230216_120109.jpg
    225,7 KB · Görüntüleme: 57
Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartından.
Ama bu durumda screenshot alıp telefondsn baktım hiçbir sorun yok tertrmiz ekran kartimlada 2 3 saat oyun oynadim sorunsuz sicsklik vs ayni hep monitör diye düşundum ben garanti servisle iletişime geçtim

Ama bu durumda screenshot alıp telefondsn baktım hiçbir sorun yok tertrmiz ekran kartimlada 2 3 saat oyun oynadim sorunsuz sicsklik vs ayni hep monitör diye düşundum ben garanti servisle iletişime geçtim

Kardeşim monitor paneli arızalı olsa sürekli bozuk gösterir.

Kardeşim monitor paneli arızalı olsa sürekli bozuk gösterir
Artık açıp kapatsamda aynı yeşil pikseller geçmiyor monitörde başka monitörde birşey yok değişim istedim servis onayladı bekliyorum tesekkürler msjların için

Ekran kartı hatasına benziyor. PC’yi TV’ye tak orada düzgünse monitör bozuktur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…