Monitördeki izler hiçbir şekilde geçmiyor

desertRüzgar

Centipat
Daha fazla  
27 inç monitörüm var. Sıfır 2 günlük daha ufak bir toz var diye sileyim dedim, silmez olaydım. Şu an monitörün her yeri iz kaldı. Siliyorum siliyorum yine iz kalıyor. Islak mendil denedim, gözlük bezi denedim, monitör silme fısfısı ve microfiber bezle de denedim yine izi bırakıyor.

Bilgilendirme, çizik değil.

Ne yapmalıyım? Bu iz bir türlü geçmiyor.

Dosya Ekleri

• IMG_20230917_194719.jpg
    IMG_20230917_194719.jpg
    113,9 KB · Görüntüleme: 34
Son düzenleyen: Moderatör:
27 inç monitörüm var. Sıfır 2 günlük daha ufak bir toz var diye sileyim dedim, silmez olaydım. Şu an monitörün her yeri iz kaldı. Siliyorum siliyorum yine iz kalıyor. Islak mendil denedim, gözlük bezi denedim, monitör silme fısfısı ve microfiber bezle de denedim yine izi bırakıyor.

Bilgilendirme, çizik değil.

Ne yapmalıyım? Bu iz bir türlü geçmiyor.
Neyle sildiniz? Ekran temizleme suyundan ve mikro fiber bezden başka bir bir şey monitöre sürmeyin.

Peçeteyi hafif ıslat sonra iyice sık. Peçetede su kalmasın nemli olsun, peçeteyi aç oralara hafifçe sür.
Kuru peçeteyle üzerinden geç.
Benim monitörümde de ıslak mendille silince benzer izler kalıyor bu şekilde geçiyor.
Peçeteyle silince ilk günkü gibi.

Neyle sildiniz? Ekran temizleme suyundan ve mikro fiber bezden başka bir bir şey monitöre sürmeyin
tamamını mikrofiber bez ve lcd cleaner adında fısfısla sildim tertemiz ama izi kaldı onunda çözümünü buldum gözlük bezini katlalayıp parmak şekline getirdim onunla heryeri iyice silince hiçbirşey kalmadı

Dosya Ekleri

• IMG_20230917_203919.jpg
    IMG_20230917_203919.jpg
    63,9 KB · Görüntüleme: 25

Yeni konular

Geri
Yukarı