Monitöre görüntü gelmiyor

DRAM'in yanında kırmızı LED yanıyor. Fotoğraflar ektedir. Geç cevap için kusuruma bakma hocam iş güç anca eve geçip fotoğraf çekebildik.

Sıkıntı yok ve RAM'inde sıkıntı var soketine iyi oturtturamamış olabilirsin veya ucu oksitlenmiştir oksitlendiyse silgiyle yavaşca nazikce sil.

DRAM'in yanında kırmızı LED yanıyor. Fotoğraflar ektedir. Geç cevap için kusuruma bakma hocam iş güç anca eve geçip fotoğraf çekebildik.

O yeşil ışıkta anakarta Power'dan güç geldiğini işaret eder.

Son düzenleme:

Sorun RAM'lerde mi diyorsun hocam?

Maalesef, RAM'leri tek tek denedim, yerlerini değiştirerek de denedim ama çözüm bulamadım.

Hocam başka anakartta deneyebilirsiniz RAM'leri büyük ihtimalle slotunuzda sıkıntı var bir bilgisayarcıya gösterim derim.

Hocam başka anakartta deneyebilirsiniz RAM'leri büyük ihtimalle slotunuzda sıkıntı var bir bilgisayarcıya gösterim derim.

Tamamdır hocam zaten başka yapabileceğim bir şey kalmadı hafta sonu götüreceğim mecbur. Teşekkür ederim yardımların için. Konuyu kiltleyeyim mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…