Monitöre güç gelmiyor

wes1ron

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar koydeydim 1 ay PC açmadım geldim PC açıp guncellemeleri yapım dedim GeForce Experience güncelleme vardı yüklendi. Ben hızlı kurulum değil de özel kurulum seçiyorum oradan da temiz kurulum yap deyip her şey siliniyor baştan yükleniyor. O sirada da Hertz ve çözünürlük değeri bozuluyor ekran git gel yapıyor. Git gel attı 1kere uygulama kurulunca ben eski ayarlarimi geri getirirken bir daha gitti gelmedi. Birçok hafif çıt diye bir ses duydum monitorden mi geldi bilmiyorum monitör bir daha açılmadı Power kablosunu soktum farklı bir Power'le denedim belki ekran kartı arızalandı diye HDMI soktum sadece Power taktım monitöre kısaca hiç güç gelmiyor farklı kablolarla denedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Böylesi durumlarda bilgisayarı evdeki başka bir görüntü aygıtına bağlamak en mantıklısı. TV varsa bağlayın ve görüntü alabilirseniz çözünürlük ve Hertz ayarlarını eskisi gibi yapın.

Böylesi durumlarda bilgisayarı evdeki başka bir görüntü aygıtına bağlamak en mantıklısı. TV varsa bağlayın ve görüntü alabilirseniz çözünürlük ve Hertz ayarlarını eskisi gibi yapın.

Hocam guc gelmiyor hiç isik falan yok elektrik yok.

Monitör ışığı vs yanıyor mu tuşlara basınca menüye girebiliyor musunuz?

Yok hocam hiç gelmiyor 0 guc.

desteklenmeyen çözünürlük veya hertz değeri deneyip monitörü yakmış olabilirsiniz
Hep ayniydi dedigim gbi bi anda 1 ay calismayinca gincelleme yapinca surcu silinince otomatik 60 hertze dusuyorya bi anda yuklenince surucu geri eski hertzine cikiyor 180 oluyor git gel atinca kafayi yedi yandi dedigniz gbi buyuk ihtimal

Geri
Yukarı