Monitörlerdeki giriş gecikmesi nasıl azaltılır?

Kaliteli kablo kullanırsan ve bir de yeni monitöre geçiş yaparsan sorun olmayacaktır fakat almak istediğin monitörün MS değeri de önemli bir unsurdur.
Dostum, seni yanlışlamak istemem ama 7-8 ms'nin üzerine çıkmadığı sürece pek gözle görülür birşey olmaz.

60-75 arası çok bariz fark olduğunu düşünmüyorum. 60-120 deseniz yine anlayacağım.

Ben 60 hz monitörümü 1024x768 çözünürlük yapınca 75 hz oluyor ve çok fazla fark oldu akıcılık konusunda.

Düzgün O.C yaptığına emin misin? Çünkü kuzenimdeki 75Hz ile 1 el CS atınca inanılmaz akışkan geldi bana.

Evet 75 Hz'ye çıkardım az farkını gördüm 144 Hz olsa zaten bayağı fark ettirir.
Ben 60 hz monitörümü 1024x768 çözünürlük yapınca 75 hz oluyor ve çok fazla fark oldu akıcılık konusunda.

Ben çözünürlüğü düşürmeden yaptım.

Düşük giriş gecikmesi özelliği ile lanse edilen modeller 144 HZ monitörler gördüğüm kadarıyla.
Geçenlerde Hardware Unboxed'da Hp Omen X 27 incelemesi izledim. Giriş gecikme 0'a yakın değer ölçmüşler. 240 HZ monitör bu bahsettiğim.
Parayla doğru orantılı görüntü teknolojileri.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…