Monitörlerdeki sorun

Sheamus

Hectopat
Arkadaşlar merhaba, dün gece monitörüme siyah siyah yatay şekilde cizgiler gidip geliyordu ve bugün hiç açılmıyor. 2. monitörü taktım bunda da sıkıntı çıkmaya başladı. Kullandıgım prizi değiştirdim ayrıca ekran kartı sıkıntı yapıyordur diye ekran kartını da değiştirdim fakat açık durdukça monitör daha da kötüye doğru gidiyor. Ne yapmam lazım? Anlatması güç olduğu için konu başlığında pek bir bilgi veremedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Youtube'a bir video koyarak dilinizi yormadan herşeyi gösterebilirdiniz.

Hocam müsait olduğunuzda bir video yükleyebilir misiniz?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Çok ama çok kısa bir video yükledim. Yutup kalitenin içinden geçtiği için belli olmayabilir. Karıncalanma deniyor sanırım bu yaşadığım olaya ama diğer monitörde daha başka bir sorun vardı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Çok ama çok kısa bir video yükledim. Yutup kalitenin içinden geçtiği için belli olmayabilir. Karıncalanma deniyor sanırım bu yaşadığım olaya ama diğer monitörde daha başka bir sorun vardı.
Hocam HDMI kablosunu değiştirdiniz mi?
Monütörün farklı portlarından denediniz mi?
2.ci monütorde ise alakasız olacak ama oyunlarda Vsnyc açıp dener misiniz?
Gerçekten alakasız ama bende de buna benzer bir durum vardı,ayarları kurcalarken Vsnyc açmıştım düzelmişti. :D

Geri
Yukarı