Monitörü Kapatınca İndirme İşlemi Devam Eder Mi ?

Fatih Toprak

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
@Jira @apesh1t @Akif Monitörü güç tuşundan kapatsam GTA V inmeye devam eder mi ? Aslında oyunu kurdum ama güncelleme yükleniyor. İnternet çok yavaşlayınca gece yüklensin dedim.

Son düzenleme:
Bilgisayar benim odada olduğu için gece yatarken ışık rahatsız ediyor. İndirme olurken bende monitörü kapatıyorum. Sıkıntı çıkmıyor yani. Hiçbir sorun olmaz.

Dikkat et bilgisayar da bir süre işlem yapmayınca otomatik olarak uyku moduna veya direk kapanabiliyor. Benim başıma gelmişti.

Kardeşim monitör'ü isterseniz camdan aşağı da atabilirsiniz. Ama sabah uyanınca Monitör lazım olacak o yüzden atmayın.

Uyanınca monitör güç düğmesine basın, masaüstü veya her ne varsa duruyor ve PC uyku durumuna geçmediyse sıkıntı yok. Bu deneysel yöntem.

İsterseniz güç yönetimi ayarlarından kontrol edebilirsiniz. Benim bildiğim indirme yaparken PC kapanmaması gerekir.

Uyku ve HDD kapanması modlarını güç seçeneklerinden kapat. Sonra monitörü kapat.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…