Monitörü televizyon yapmak

Aston Martin

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sorum başlıktaki gibi monitörü nasıl televizyona çevirebilirim? Aklıma Xiaomi Mi Stick kullanmak geldi ama monitörlerde USB girişi yok ve sesi dışarıya nasıl vereceğimi çözemedim. Bir bilgisi olan varsa yardım edebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Monitörde USB girişine neden ihtiyacın var? Direkt TV Stick'i alıp HDMI ile monitöre bağlaman yeterli. Eğer VGA bir monitörse adaptör alırsın. VGA to HDMI adaptörlerde ses çıkışi vermek için jack yeri var. Oradan da hoparlör takarsın.

Hocam Xiaomi Mi Stick HDMI girişli. Her türlü monitöre bağlanır. Monitörünüzde dahili hoparlör varsa ses rahatlıkla dışarıya verilebilir. Yoksa da harici kablosuz hoparlör satın alıp Bluetooth ile Xiaomi Mi Stick'e bağlayabilirsiniz.

Plan daha olmamışsa TV alın. 1080p görüntüyü upscale ederek yüksek çözünürlüklere benzetir. Videoyu da işleyerek daha iyi hale getirir.

Dostlarım hepinize teşekkür ederim ben Mi Stick USB girişli sanıyordum ama HDMI girişliymiş kullanacağım monitörde HDMI girişi olduğu için direk takarım teşekkür ederim hepinize tekrar.
Plan daha olmamışsa TV alın. 1080p görüntüyü upscale ederek yüksek çözünürlüklere benzetir. Videoyu da işleyerek daha iyi hale getirir.

TV almak biraz pahalıya geliyor zaten oturma odasında TV var ama annem mutfakta yemekle falan uğraşırken kullanmak için bunu arıyoruz hem ucuz yollu olsun hem de mutfakta çok bir yerimiz yok o yüzden ama teşekkür ederim yine de önerin için.

Geri
Yukarı