Çözüldü Monitörüm 1920X1080'de ekrana sığmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Monitör ayarlarına gir ve Overscan ayarını değiştir. Sorun çözülmez ise ekran kartını belirt. Panelden ölçeklendirme ayarı yapmak gerekebilir.
Monitör ayarlarına gir ve Overscan ayarını değiştir. Sorun çözülmez ise ekran kartını belirt. Panelden ölçeklendirme ayarı yapmak gerekebilir.
Sağ olun hocam. Yaptım, düzeldi. Teşekkür ederim.
Monitörde Auto/Set diye bir tuş varsa ona bastığınızda otomatik olarak görüntüyü ortalar. Eğer böyle bir tuş yoksa da menüden görüntüyü sağa, sola hareket ettirebilirsiniz fakat AOC monitörlerde nasıl yapıldığını bilmiyorum.
Bende bir tuş varmış onu yapınca oldu hocam. Teşekkür ederim.

Monitörde Auto/Set diye bir tuş varsa ona bastığınızda otomatik olarak görüntüyü ortalar. Eğer böyle bir tuş yoksa da menüden görüntüyü sağa, sola hareket ettirebilirsiniz fakat AOC monitörlerde nasıl yapıldığını bilmiyorum.
Auto tuşu ancak VGA monitörlerde olur. Çoğu modern monitörde VGA olmadığı için o tuş artık emekli oldu diyebiliriz.
Bende bir tuş varmış onu yapınca oldu hocam. Teşekkür ederim.
Overscan ile mi oldu tuş ile mi oldu? Daha kesin bilgi ver.

Auto tuşu ancak VGA monitörlerde olur. Çoğu modern monitörde VGA olmadığı için o tuş artık emekli oldu diyebiliriz.

Overscan ile mi oldu tuş ile mi oldu? Daha kesin bilgi ver.
Evet hocam. Overscan ile oldu. Kusura bakmayın, bende gelmiyor bazen mesaj bildirimi. Göremedim.

Geri
Yukarı