Monitörün Çevresinde Siyahlık Olması Normal mi?

CC76

Kilopat
Merhabalar, yeni XG2402 monitör aldım. Bir süredir sorunsuz bir şekilde kullanıyorum. Bu sabah fark ettim bu olayı. Daha önce var mıydı bilmiyorum. Monitörün çevresinde çok küçük bir siyah şerit bulunuyor. Birazcık bakındım ekran kartı ayarlarından Tam Ekran ayarının seçilmesini, sorunun düzeleceğini yazmışlar. Zaten halihazırda Tam Ekran modunda kullanıyordum. Sizce çok küçük siyah şeritin olması normal mi? Normal değilse neler yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Masaüstü - sağ tık - ekran çözünürlüğü - algılayı tıklayın böylece otomatikmen çözünürlüğü ayarlıyor. Benzer bir durumu yaşadığımda bunu yaparak çözmüştüm. Eğer sorununuz bu şekilde çözülmez ise fotoğraf ekleyin lütfen.

Masaüstü - sağ tık - ekran çözünürlüğü - algılayı tıklayın böylece otomatikmen çözünürlüğü ayarlıyor. Benzer bir durumu yaşadığımda bunu yaparak çözmüştüm. Eğer sorununuz bu şekilde çözülmez ise fotoğraf ekleyin lütfen.

W10'da bu ayar tam olarak nerede? Yeni sürümde çoklu ekran algılama var. Sizin dediğiniz ayarı bulamadım.

Monitörün birkaç videosuna baktım. Aynı şekilde onlarda da siyah şerit var. Test edilen XG2401'de de böyle bir şey mevcut. Sanırım ViewSonic'in çerçevesinden kaynaklı bir şey.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam takmayın bu kadar. Zamanla gözünüz alışır zaten. Görüşünüzü engellemiyor sonuçta.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı