Monitörün ortasına yeşil çizgi

Eyüp63

Decapat
Monitör darbe almadığı halde böyle oldu. Monitörde çizik bile yok. Servise verdik, serviste kontrol edeceklerini söyledi. Para teklifi falan yapabiliriz dedi ama monitör darbe almadığına inandıramıyoruz. Ben araştırdım, darbesiz böyle olmaması gerekiyormuş. Garantisi var. Para isterler mi, isteseler ne kadar isterler? Biz darbe yemediğini söylüyoruz, onlar da kontrol edeceğiz dedi.

67E44C97-0093-433F-A1E3-6455CC3ACA61.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynısı başıma geldi, panel arızası, darbeyle alakası yok. Servise verdim değişim yapıldı.
Ücretsiz değişim/tamir ya da para iadesi yapılmadığı sürece Tüketici Hakları'na başvurun.

Monitör darbe almadığı halde böyle oldu. Monitörde çizik bile yok. Servise verdik, serviste kontrol edeceklerini söyledi. Para teklifi falan yapabiliriz dedi ama monitör darbe almadığına inandıramıyoruz. Ben araştırdım, darbesiz böyle olmaması gerekiyormuş. Garantisi var. Para isterler mi, isteseler ne kadar isterler? Biz darbe yemediğini söylüyoruz, onlar da kontrol edeceğiz dedi.

Eki Görüntüle 641483

Alttan bir darbe yemiş gibi duruyor, darbe olmadığını iddia ediyorsanız inceleme sonucu ortaya çıkar. Darbe varsa ürünün içi açıldığı zaman hasar alıp almadığı mutlaka görülecektir. Böyle durumlarda garanti kapsamında bir kaç seçenek var. İlk seçenek tamir etmek, tamir edilirse bunu beklersiniz ve geri alırsınız. Tamir süresi uzarsa size aynı ürünün sıfırını verirler. Eğer ellerinde aynı ürün yoksa eş değer bir ürün ya da bir üst ürünü verirler.

Ancak bütün bunların olması için kontrol sonucunda ürünün darbe alıp almadığının kesinleşmesi gerekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı